כתיבת שירים

מחפשים דרך מקורית לכתיבת שיר? לא יודעים אפילו איך מתחילים עם כתיבת שירים לאירועים? לא צריך לשבור את הראש, קחו את המומחים בכתיבת שיר לאירוע ותוכלו להפתיע בענק!

אתם יכולים לכתוב שיר לסבא, סבתא, אבא, אמא , בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת, מנהל שפורש מהעבודה, לחבר/ה ותכלס..לכל מי שאתם רק רוצים!

man 3323546 640 300x200 - כתיבת שירים
לא יודע לכתוב שיר

לא צריך להיות משורר או מלחין גדול בכדי לתת שיר בהזמנה אישית..אנו נכתוב עבורכם שיר מקורי אותו תוכלו להעניק לאהוב/ת ליבכם!

אז איך תהליך כתיבת השירים מתבצע אצלנו? להלן:

אנו מחלקים את תהליך כתיבת השיר ל-3 חלקים. חלק ראשון הוא שליחת שאלון וקבלת תשובות. חלק שני הוא הכתיבה בפועל וחלק שלישי שליחה אליכם עם סקיצה.

לא כל כך מבינים מה זה אומר? קבלו הרחבה על 3 השלבים לכתיבת שירים לאירועים:

חלק ראשון לכתיבת שיר

ברגע שתאשרו לנו שאתם רוצים לכתוב שיר לאירוע בהזמנה אישית ותבצעו הזמנה דרך האתר אנו נשלח לכם ישירות למייל את השאלון שלנו. בשאלון יהיו שאלות איפיון כמו מה התחביבים, מה עושה בשעות הפנאי, מה לא יאכל בחיים, מה היא שונאת, דבר מצחיק שקרה בעבר וכו'..שאלות מסוג זה יוכלו לעזור לנו לדעת קצת יותר על מקבל/ת המתנה ובכך להתאים את המילים שנכתוב באופן אישי ומקורי יותר! כמו כן, תצטרכו לבחור על פי איזה בסיס של שיר נכתוב את השיר..האם שיר של עומר אדם או דווקא בא לכם שלומי שבת או אפילו שיר מחו"ל? תוכלו לבחור שיר שיוקדש ורלוונטי לחוגג/ת.

חלק שני לכתיבת השיר

writing 933262 640 300x200 - כתיבת שירים
כתיבת שיר לאירוע

ברגע שנקבל ממכם את התשובות לשאלון, נוכל להתחיל בחלק השני של הכתיבה. בשלב זה אנו נתאים את המילים שנכתוב בדיוק לשיר שבחרתם וללחן שלו. נשנה את המילים בצורה שתספר את הסיפור של החוגג/ת בצורה הכי הומוריסטית, מקורית ומיוחדת שיכולה להיות בכדי שההפתעה שלכם תצחיק ותרגש בו זמנית. אנו משנים כ95 אחוז ממילות השיר כך שמילות השיר לא יישמעו בכלל באותו אופן כמו מילות השיר המקורי..כל מה שיישאר מהשיר שבחרתם זה רק הלחן, המלודיה והמנגינה.

חלק שלישי לכתיבת שירים

אחרי שאנו כותבים את המילים אנו עושים בדיקה שאכן זה יושב בדיוק על הקצב והמנגינה של השיר שבחרתם. אנו נקליט עבורכם סקיצה שבה זמרת או זמר מטעמנו ישירו. כל זאת רק בכדי להראות לכם ולהשמיע לכם שהמילים מתאימות בדיוק במקום המילים של השיר המקורי וכן, להסביר ולהדריך אתכם כיצד להגיש את הטקסט ובאיזה אופן בדיוק.

אחרי שנסיים עם 3 השלבים נשלח לכם את המילים ישירות למייל כולל את קובץ הסקיצה שבו תוכלו לשמוע זמר/ת מבצעים את הביצוע שלהם למילים שכתבנו עבורכם בהתאמה אישית. 

תודו שתהליך כתיבת השיר פתאום נשמע קל יותר! 

לחזור למשהו ספציפי?