שיר בהזמנה מיוחדת לאדם קרוב

מכירים מישהו קרוב לליבכם ואתם רוצים להעניק לו מתנה מיוחדת שתעלה חיוך על פניו? ויותר מזה, תוציא אתכם כאנשים הכי מקוריים ויצירתיים שרק אפשר?

לנו יש לפחות את 4 הסיבות לגרום לכם להזמין שיר בהפתעה לאדם הזה. שיר בהזמנה שייכתב עליו, יוקלט על ידי זמרת מקצועית ויוקדש אליו במתנה.

הסיבה הראשונה : גורם ההפתעה

abstract 2027962 640 - שיר בהזמנה מיוחדת לאדם קרוב
שיר בהזמנה לכל אדם

גורם ההפתעה הינו גורם חשוב מאוד. כאשר מחפשים מתנות והפתעות לאירוע יש מגוון רחב של אופציות ושלל אפשרויות. בחירה של מתנה והפתעה שהאדם החוגג יאהב היא לא פשוטה. מה גם כאשר כל שנה אתם רוצים להפתיע, לבסוף נגמרים הרעיונות ואתם אובדי עצות. לכן, שיר בהזמנה מתאים לכל אירוע ואדם שרק תבחרו לתת הפתעה מיוחדת.

הסיבה השנייה: גורם המקוריות

גורם המקוריות הוא שם המשחק בכתיבת שיר בהזמנה והקלטה על ידי זמרת מקצועית. אתם יכולים לתת לאדם החוגג שיר מקורי שנכתב רק עליו. אנו בטוחים שהוא לא קיבל מתנה כזו מאף אחד, וגם אם כן, היא לא מקורית כמו השיר שנכתב עליו ושונה לחלוטין גם מבחינת המילים, גם מבחינת המוזיקה והמנגינה וגם מבחינת הזמרת שהקליטה את השיר. השיר הוא מקורי ו-100 אחוז רק שלו. לאף אחד אחר אין שיר כמו שלו.

הסיבה השלישית: גורם הרגש

גורם הרגש הוא גורם מעניין מאוד. מכיוון שגורם זה הופך את המתנה המקורית למרגשת במיוחד. בין אם אתם בקשר רומנטי, קשר חברי או קשר תעסוקתי, אתם מעניקים שיר לאדם מסוים, שיר שמדבר עליו ומוקדש רק לו. דבר זה פותח את שערי ליבו ומדבר אל הלב שלו..מהר מאוד אנשים מתרגשים ובוכים מאושר ומגודל ההשקעה אשר נעשתה בהכנת "שיר בהזמנה" שכזה. כל אחד יודע שזוהי מתנה מקורית, מורכבת ואישית שנדרשת לה מאמץ רב. המתנה הזו פונה לרגש ומסמלת ומגדילה את הקשר החברתי בינכם.

הסיבה הרביעית: גורם האישיות

כל אדם מקבל שיר שמאפיין את האישיות שלו. אנו כותבים את המילים בהתאם לאפיון האישי של האדם אשר מקבל את השיר. כל שיר מספר סיפור חיים שונה עם עלילה שונה באופייה. האופציה הזו שאתם יכולים להעניק לאדם שיר אשר מתאר בצורה הומוריסטית את האישיות שלו תהפוך לחוויה ממבט על, על עצמו מהצד..דבר אשר מצחיק, מרגש ומיוחד. כמו כן, כאשר אתם נותנים לאדם שיר אשר מתאר את האישיות שלו בצורה חיובית ושמחה בלי הדגשה של דברים שליליים מאירה את פניו באור חיובי ונותנת לו הרגשה טובה.

לחזור למשהו ספציפי?