הזמנת שיר בלי לצאת מהבית – מתנה מקורית בלי מאמץ

אם אתם מחפשים מתנת יום הולדת מקורית וייחודית אתם חייבים להזמין שיר בהקדשה אישית.

עם שיר בהזמנה אישית ליום הולדת או לכל אירוע אחר, תוכלו להפתיע ולרגש את הקרובים לכם וכל זאת מבלי לצאת מבית.

הזמנת שיר בהתאם למאורע ולאופי החוגג שכוללת הקלטה באולפן מבלי לצאת מהבית וביצוע השיר ע"י זמרת הליווי של החברה, תגרום לכם לתת מתנה מיוחדת ושונה שאף אחד לא חשב עליה. ומה מפתיע יותר מזה שאתם מקבלים מתנה מיוחדת שאף אחד לא חשב עליה והיא שונה מכל המתנות החומריות האחרות שלא משתווים אליה?

כל מה שאתם צריכים זה רק לספר על אופי החוגג או החוגגת ותקבלו שיר מקורי ומקצועי בהתאם לכך. הכנת שיר אישי נעשית באולפן ע"י אנשי המקצוע והיא מבוצעת ע"י זמרת מקצועית כך שאפילו אין צורך לצאת מהבית.

מהו שיר בהזמנה אישית ליום הולדת מקורי ? ואיך ניתן להזמין אותו?

שיר בהקדשה אישית ליום הולדת הוא שיר אש ניתן להזמנה באופן אישי בהתאם לאישיותו של החוגג. השיר נכתב בהתאם למידע שניתן על החוגג בין אם זה דברים שהוא אוהב, עושה בחיי היום יום, דברים שהוא שונא, תחביבים ועוד. קבלת המידע עוזרת לכתוב שיר בהתאם למידות החוגג ולאחר מכן מותאם לו לחן. הלחן יכול להיות מקורי בהתאם למילים שנכתבו או לחן קיים. את השיר מבצעת זמרת מטעם החברה אשר מבצעת אותו בצורה הטובה ביותר ממש בדומה לזמרת מקצועית. כך שבתוצאת הזמן השיר מרגש עד דמעות את החוגג וכולם שומעים אותו יחדיו באירוע עצמו ומתרגשים ביחד עם בעל השמחה. מדובר על מתנה מרגשת מיוחדת שחוגג יום ההולדת לא ישכח הרבה זמן ולא את נותן המתנה.

כתיבת שיר הזמנה ליום הולדת- איך מתבצע התהליך?

תהליך כתיבת שיר בהזמנה ליום הולדת כולל כמה שלבים. ראשית, פונים לחברה ומזמינים הכנת שיר אישי לאירוע יום ההולדת. אנשי המקצוע ישאלו אתכם מהו האירוע? מהו אופי החוגג? ובהתאם לכך הם יכתבו לו שיר מקורי בהתאם למה שתספרו לו. לאחר מכן שמילות השיר יהיו מוכנות הוא יבוצע ע"י זמרת הבית של החברה ובסיום התהליך ישלח אליכם במייל לאישור השיר. במידה ותאשרו תקבלו את השיר בדיסק, במידה ולא תהיו שבעי רצון יתקנו את השיר בהתאם לבקשתכם. מדובר על השקעה לא קטנה שכוללת אביזרים שונים כגון: דרבוקות, גיטרות ושאר כלי נגינה, סאונד מתקדם ועוד על מנת שהשיר ישמע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. הודות לצוות המקצועי במקום תוכלו לקבל תוצאות מושלמות ומרשימות ולהעניק לקרובים לכם מתנה מקורית ואישית שתשמח ותרגש אותם עד כלות ברמות הגבוהות ביותר. לכן חשוב לתת כמה שיותר מידע על החוגג על מנת שהשיר המקורי שנכתב עליו יקלע בול על אופיו ויתאים לאירוע יום ההולדת שלו באופן מושלם.

למי מתאים שיר בהזמנה ליום הולדת?

שיר בהזמנה ליום הולדת מתאים לאנשים מיוחדים וחשובים בחיים שאנו רוצים להראות להם את כמה הם מיוחדים וחשובים בחיינו. שיר במתנה ליום הולדת יכול להיות מתנה ליום הולדת של בן או בת הזוג, לאבא, לאמא, לאח, לסבתא, לסבא, לחבר טוב ולכל אדם אחר. כל מי שאנו רוצים לרגש ולהוקיר לו על קיומו בחיינו יתאים לו שיר בהקדשה אישית. כל מה שצריך להזמין שיר בהקדשה אישית, זה לפנות לחברה שעושה שירים בהקדשה אישית ולהזמין ממנה שיר בהקדשה אישית ליום הולדת. כמובן שיש לספק להם מידע על אותו חוגג על מנת שיוכלו לכתוב שיר המתאים למידות החוגג עם מילות שיתארו בצורה מדויקת את החוגג ואת אופיו, כך שבסופו של דבר המילים ישבו בול על הלחן שנבחר לשיר.

היתרונות של שיר בהזמנה ליום הולדת מבלי לצאת מהבית

עם שיר בהזמנה אישית ומקורית תוכלו לתת מתנה מרגשת ובלתי נשכחת לחוגג יום ההולדת וכן להיזכר בתור החבר המיוחד עם המתנה המיוחדת. בנוסף לכך תכלו ליהנות מיתרונות שונים כגון:

מתנה מיוחדת ומרגשת- שיר במתנה ליום הולדת היא המתנה הטובה ביותר שתוכלו לתת לחוגג יום ההולדת. מדובר על מתנה שונה ומקורית שאינה עוד מוצר חומרי אלא מתנה מקורית עם מחשבה מרובה מאחוריה. מתנה שמראה לחוגג יום ההולדת עד כמה נוכחותו חשובה בחיי נותן המתנה.

השקעה בבעל השמחה- שיר  בהזמנה ליום הולדת היא מתנה עם הרבה מחשבה מאחוריה וכמובן השקעה בבעל השמחה. ולכן היא נתפסת בעיני בעל השמחה כהשקעה גדולה מאוד בו, וזה מראה לו עד כמה אתם חשובים ומוקירים אותו.

לרגש את החוגג- עם שיר מתנה ליום הולדת תוכלו לרגש עד דמעות את החוגג ואת המוזמנים, ושחוגג יום ההולדת ישמע את שיר הוא תמיד ייזכר בכם כחבר טוב ומיוחד שמשקיע במתנות ובחברות.

מתנה מקורית- במקום להביא מתנה שגרתית ורגילה, אתם מביאים מתנה שונה וייחודית שטרם בעל השמחה קיבל, מה שגורם לו לזכור אתכם ואת המתנה שלכם לאורך שנים רבות ולהעריך אתכם עד מאוד.

לחזור למשהו ספציפי?