האם כדאי שזמרת הבית תקליט או שאנחנו נקליט בעצמנו?

את השאלה האם אנו מסוגלים או בכלל מעוניינים לשיר בעצמנו שיר לאירוע, אתם צריכים לשאול את עצמכם מראש. כיום ניתן לבצע הקלטות גם לזמרים הכי זייפנים שיש ועדיין אפשר להגיע לתוצאות מרשימות מאוד. 

באולפני הקלטות מקצועיים תוכלו למצוא מפיק מוזיקלי שיכול לעזור לכם להחליט איך אתם רוצים להקליט את השיר, בדרך כלל תוכלו למצוא גם זמרת באולפן שעובדת איתם ומקליטה עבור הלקוחות שלהם שיר בהזמנה או שיר לאירוע, כך שאתם יכולים לבחור שהיא תבצע את השיר בצורה מקצועית.

ישנה תפיסה שאם נבחר לבצע את השיר שלנו בעזרת זמרת מקצועית זה יכול מעט לאבד מהקסם, בשונה לכך שאתם ביצעתם את השיר וגם אם הוא נשמע פחות טוב עדיין יש תחושה אישית יותר,
ומי שמקבל את המתנה ירגיש שעשיתם עבורו משהו מיוחד.

במקרה שאין באפשרותכם לבצע את השיר ותבחרו זמרת באולפן ההקלטות, כמובן שמילות השיר עצמן יהיו מוקדשות לאהוב או אהובת ליבכם, ובעצם הקסם והתחושה תהיה עדיין אישית ברמה מסוימת, אם המשפחה או החברים היו מבצעים את השיר זה בדרך יהיה מצחיק יותר כאשר הקהל באירוע מרגיש מבודר.

היתרונות של הקלטת זמרת באולפן לשיר בהזמנה או שיר לאירוע

כאשר אנו בוחנים את היתרונות של ביצוע הקלטת זמרת באולפן ביחס לכך שהיינו שרים בעצמנו את השיר הם רבים, כאשר היתרון הבולט הוא מרגע שהוחלט שזמרת הבית תבצע את השיר האווירה הופכת ליותר רצינית אווירה של עבודה.

בדרך כלל שמקליטים כמה חברים או כמה בני משפחה האווירה הופכת לאווירה של צחוקים, כמובן שזה לא דבר רע אך המטרה היא להקליט שיר לאירוע שיושמע לקהל המוזמנים ואתם בטח מעוניינים לקבל תוצאה טובה, גם הזמרת באולפן שמבצעת את השיר ואתם נוכחים בזמן ההקלטה תהפוך את האירוע לחוויה, כמה פעמים כבר יצא לכם להיות באולפן הקלטות מקצועי ולראות איך מקליטים שיר, זוהי בהחלט חוויה שתישאר עמכם הרבה זמן.

יתרון נוסף של הקלטת שיר לאירוע עם זמרת באולפן הקלטות הוא לאנשים שלא יכולים או שאין להם זמן להגיע לאולפן והם עדיין מאוד היו רוצים את השיר, הפתרון הוא פשוט לבצע שיר בהזמנה מבלי להגיע פיזית למקום, ממש כך ניתן לבצע הזמנה דרך האולפן ליר שאתם רוצים.

כמובן שאתם צריכים להסביר למפיק המוזיקלי איזה שיר אתם רוצים ולספר לו מעט על האדם שהשיר מוקדש לו, במקרה וכתבתם מילים מקוריות לשיר אתם מעבירים אותן למפיק, כמובן שאף אחד לא מצפה מכם להיות משוררים גדולים, במקרה וכתבתם מילים שלא כל כך מסונכרנות עם קצב השיר המפיק כבר ידע איך לסדר את זה כך שהכל ישמע כמו שצריך.

יתרון נוסף הוא המחיר, הקלטה של זמרת באולפן מקצועי בטח נשמע לכם כמו הוצאה אדירה, אך באופן מפתיע תוכלו למצוא הקלטות הכוללות זמרת במחירים לא רעים בכלל. בדרך כלל למי שלא מכיר את התחום תהיה מחשבה שזה בטח עסק מאוד יקר מאוד גם שיר גם זמרת, שעות אולפן, בטח זה יעלה אלפי שקלים לפחות. כיום תוכלו למצוא מחירים שווים לכל כיס וההבדל בין זה שהייתם מבצעים את השיר בעצמכם לבין הקלטת זמרת באולפן מקצועי הוא לא כזה משמעותי

הקלטת שיר לאירוע שאתם משתתפים בשילוב זמרת באולפן

במקרה ואתם לא הזמרים הכי טובים באזור ואתם בכל זאת רוצים שהשיר שלכם יצא מרשים ומקצועי וגם אם תחושה אישית ואתם גם מעוניינים להשתתף בו. תוכלו לשלב את הקול שלכם יחד עם זמרת באולפן שתבצע את השיר בצורה מקצועית, אתם יכולים למשל להשתתף רק בקטעים מסוימים של השיר או רק בפזמונים.

 

בדרך כלל הקלטה עם זמרת הופכת את השיר ליותר מקצועי כך שזה גם יעזור לכם להישמע מקצועיים יותר בפני קהל המאזינים. מעבר לכך החוויה של לשיר יחד עם זמרת מקצועית באולפן היא מדהימה ומהנה ביותר, ובסוף אתם מקבלים מזכרת שתישאר אתכם לתמיד.

שאלות נפוצות בנוגע לשיר בהזמנה

היום אנחנו יכולים לעשות כמעט כל דבר מבלי לצאת מהבית, אפילו ניתן לעשות שיר בהזמנה באולפן הקלטות מקצועי, כל שעליכם לעשות זה לפנות לאולפן ולהזמין את השיר שאתם אוהבים, אתם יכולים לכתוב את מילות השיר או לתת לאולפן לבצע זאת עבורכם. כאשר השיר יהיה מוכן האולפן ישלח לכם אותו כקובץ זמין להשמעה.

תהליך הקלטת השיר הוא לא ארוך במיוחד, לאחר שהעברתם את כל הפרטים החשובים לאולפן, הם מתחילים בהכנות של השיר כאשר הזמרת המבצעת את השיר עבורכם. את התוצאה הסופית תקבלו ימים ספורים לאחר ההזמנה.

בוודאי זאת בדיוק המטרה של אולפן הקלטות מקצועי, לעזור לכם איפה שאתם לא מבינים, גם אם אתם לא יודעים איזה שיר לבחור לאירוע שלכם המפיק המוזיקלי של האולפן יכול לעזור לכם ולהכווין אתכם אל עבר השיר שתבחרו בסוף. כמובן שהוא גם יכול לתת לכם רעיונות לשירים נוספים שלא חשבתם עליהם.

כמובן כיום נהוג להקליט שיר לאירוע בשילוב של וידאו קליפ, בו אתם יכולים לצלם את ההקלטות עצמן ולשלב גם תמונות של מי שחוגג באירוע.

לחזור למשהו ספציפי?