מדוע כדאי שזמרת מקצועית תשיר את השיר במקומי?

מדוע כדאי שזמרת מקצועית תשיר את השיר במקומי? כל היתרונות בהכנת שיר עם זמרת מקצועית

אם אתם מאוד רוצים להכין לאהובכם שיר במתנה אך אתם לא יודעים לשיר, זאת לא באמת בעיה אתם יכולים פשוט להיעזר בזמרת מקצועית שתבצע את השיר במקומכם. הכנת שיר בהפתעה זוהי מתנה מדליקה ומקורית שכל אחת ואחד מאיתנו ישמחו לקבל. 

אז במקרה שאתם לא יודעים לשיר כל כך טוב ואתם עדיין מעוניינים לעשות את ההפתעה פשוט ביחרו באולפן הקלטות המציע להקליט את השיר שתבחרו על ידי זמרת הבית שלהם שתבצע את השיר באופן מקצועי.

מעבר לשיר בהפתעה יש עוד שירותים שניתן לקבל על ידי הכנת שיר עם זמרת, למשל שיר לבת מצווה או לאירוע אחר, כמובן שיש גם שימוש שיווקי כמו למשל הקלטת פרסומת לחברה או ג'ינגל לרדיו. 

לא יודעים לשיר? לא נורא זמרת הבית תשיר ואתם תעשו ליפסינק

אחד הדברים המדליקים באולפן הקלטות זוהי יכולת העריכה של השירים והמוזיקה ניתן על ידי עריכה טובה להשפיע על השיר באופן דרמטי. ליפסינק התפתח מאוד בשנים האחרונות וכיום הוא הפך לפופולרי ביותר, כאשר אתם מאוד רוצים לשיר אך מה לעשות לא כולנו נולדים עם הכישרון לכך.

בעזרת ליפסינק תוכלו לצלם קליפ שבו נראה כאילו אתם שרים אך בעצם מי ששרה היא זמרת הבית של האולפן, חשוב להגיע ליום הצילומים לאחר שאתם כבר מכירים את השיר בעל פה ויודעים לשיר אותו כמו שצריך, כמובן שאתם לא באמת מקליטים את השירה שלכם אלא רק את תנועות הפה, לכן כל כך חשוב להגיע מוכנים ולהיות מסונכרנים יחד עם הזמרת הבית.

לאחר הקלטת שיר בהזמנה עם הזמרת אתם יכולים להגיע לאולפן ולצלם שם את הקליפ, האולפן תוכלו לקבל אביזרים כמו כלי נגינה ומיקרופונים ולהראות שאתם שרים. מצד שני היתרון בהכנת שיר עם זמרת שאתם יכולים לקבל את קובץ ההקלטה ולצלם את הקליפ בעצמכם ובאיזה מקום שאתם בוחרים.

כך שללא ספק ניתן להפיק לא מעט מהקלטת קליפ ליפסינג, כיום ניתן למצוא המון נערות בגיל הבת מצווה שאוהבות לעשות את קליפ הליפסינק והרבה פעמים הן עושות את הקלי בבת מצווה עצמה.  

הכנת שיר עם זמרת מקצועית

ישנם יוצרים אשר עושים מוזיקה והם מוכשרים מאוד, אך במקרה של שירה הם פחות מעוניינים לשיר, או שפשוט חושבים זמרת מקצועית יכולה להיות מתאימה הרבה יותר. שיר בהזמנה עם זמרת שתשיר את השיר שלהם הוא פתרון מצוין ליוצרי מוזיקה. 

מעבר לשירה של הזמרת ברגע שתיכנסו לאולפן הקלטות, המוזיקה שלכם באופן טבעי תהיה יותר רצינית ויותר מושקעת, תוכלו להיעזר גם במפיק מוזיקלי שיוכל לתת לכם טיפים ועצות לגביי המוזיקה שלכם וכמובן להכווין את זמרת הבית של האולפן.

יתרון נוסף שתקבלו בהכנת שיר עם זמרת מקצועית הוא הניסיון של הזמרת, במקרה של מוזיקה ושירה בפרט לניסיון יש תפקיד מפתח, זמרת מנוסה תעזור לכם לשדרג את השיר לרמות גבוהות היא יכולה גם להביא מעצמה ולעזור לכם עם הלחן של השיר וכמובן גם לתת רעיונות חדשים שלא חשבתם עליהם.

הזמנת זמרת מקצועית לקליפים ומצגות

זמרת מקצועית ומוכשרת יכולה להביא את הערך המוסף למטרה שלכם, היום אנו נתקלים ברעיונות מקוריים כמו למשל מצגת מושקעת בליווי שירה של זמרת. השימוש במצגות מתאים לכל כך הרבה רעיונות זה יכול להיות מצגת באירוע יום הולדת, בת מצווה, או אירוע של העבודה.

השילוב של הכנת שיר עם זמרת המוצג על ידי מצגת הופך אותה למשהו מיוחד וגורם לקהל להתעניין הרבה יותר מסתם תמונות ומוזיקה ברקע. אתם יכולים לכתוב מילים מתאימות למצגת, למשל אירוע עבודה בו מעניקים לעובדים המצטיינים מתנות ואנו רוצים להכניס מעט הומור, נוכל לכתוב מילים מצחיקות על העובדים ולשלב אותם עם המצגת בסנכרון עם התמונות.

היתרון האדיר של צילום מצגת או קליפ הוא שבסוף אתם מקבלים את הקובץ המוגמר וניתן לעשות בו שימוש רב, כיום ניתן בלי בעיות לשלוח קבצים בין טלפונים או מחשבים ולהציג אותם בקלות ובכל מקום.

כיום גם חברות רבות בוחרות לשווק את עצמן בעזרת קליפ סמארטפונים, הדרכים שלנו לשווק את העסקים שלנו בשנים האחרונות משתנות ללא הרף וכל רגע ניתן למצוא רעיון חדש ומקורי יותר מקודמו, כיום ניתן לשווק עסק בעזרת קליפ סמארטפונים בו אתם יכולים לשלב את המוצר שלכם או את השירות אתם מעניקי ולהציג את זה בקליפ מושקע ובשילוב של זמרת מקצועית שתקריין עבורכם או תשיר.

לסיכום:

כמעט כולנו אוהבים לשיר, אבל מה לעשות שרק לחלק מאיתנו יש את הכישרון לזה, היום בכל מקום מציעים לכם לעשות שיר בהפתעה לאהובכם או קליפ מדליק אשר יוצג באירוע, ובמקרה שאתם לא יכולים או רוצים לשיר אתם יכולים להיכנס לאולפן הקלטות ולבקש את זמרת הבית שלהם שתדאג לבצע את השיר כמו שחלמתם. 

הכנת שיר עם זמרת מקצועית משדרג עבורכם את הביצוע ומעביר את המסר שרציתם למסור הלאה למאזינים, בעזרת זמרת הבית של האולפן אתם יכולים לעשות קליפ ליפסינג, מצגת שיווקית, שיר בהפתעה ועוד רעיונות מקוריים רבים.

לחזור למשהו ספציפי?