פלייבקים

כאשר אתם רוצים לעשות שיר בהזמנה, אתם צריכים לבחור שיר אותו תרצו להפתיע את הקרוב לליבכם. שיר זה יהיה שיר מוכר של זמר, זמרת, להקה, או כל מבצע שתרצו. את השיר אנו נקליט עבורכם על פלייבק מקצועי של השיר שבחרתם. אך חשוב לדעת שלא לכל שיר שיוצא לאור יש פלייבק.

חבילות הפלייבקים, מה יש לנו במאגר הפלייבקים? איך ניתן לדעת אילו שירים ניתן לעשות להם שיר בהזמנה? לחצו כאן:

אנו מספקים פלייבקים מקצועיים שיכולים לתת איכות מקצועית לחווית השירה שלך בסשן ההקלטות.

בין אם מדובר בשיר שאתם אוהבים מהעבר או בין אם זה להיט עכשווי ברדיו, תהיו בטוחים שיש לנו את הפלייבק ולעיתים יש לנו כמה סגנונות של פלייבקים (מקורי, אקוסטי, טון גבוה או נמוך וכו').

שאלות נפוצות על פלייבקים

איפה אני מוצא את המילים?

מקור טוב למציאת מילות השירים הנבחרות שלך הוא שירונט או דרך חיפוש בגוגל.

internet 315799 640 300x198 - פלייבקים
שיר עם קליפ בהזמנה

צריכים להקליט? חשוב לבוא לסטודיו שלנו לאחר שהדפסתם את המילים של השיר שנבחר על נייר (כולל עותק של המילים עבור כל משתתף ומשתתף). הם יוצבו על סטנד ליד המיקרופון מול הזמר או מול הזמרת ולא ניתן להפוך את הדף בזמן ההקלטה, כך שצריך להדפיס רק על צד אחד של הנייר בגודל קריא וגדול.

האם אני יכול להביא פלייבק או גרסת קריוקי שלי לאולפן?

אין בעיה. ניתן להביא פלייבקים שלכם בדיסקון קי או דיסק או לשלוח לנו במייל. ניתן גם לקנות באינטרנט אצל ספקים כאלו ואחרים ולהביא לאולפן.

האם ניתן להסיר את השירה מהקלטה מקורית?

לא. לצערנו אין טכנולוגיה שמורידה את הזמר או הזמרת מהשיר המקורי. זה כמו שנבקש להוריד רק את התופים או את החצוצרה. אין כלי שעושה זאת. יש אפשרות לשחק עם התדרים של השיר ולהוריד מעט את התדרים של הזמר אך זה יהרוס את הסאונד של הפלייבק או השיר לחלוטין ולא יהיה ניתן להשתמש בו כראוי. אנו לא משתמשים או לא ממליצים לעשות זאת כלל כדי שתקבלו את תהליך ההקלטה והחוויה של הקלטת שיר ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו מצייתים לחוקי זכויות היוצרים והתקנות האחרות שנקבעו על ידי אקום.

הפקת פלייבק חדש בהזמנה – אם אין את הפלייבק במאגר

אם אין לנו פלייבק לשיר שאתם רוצים במאגר שלנו, אנו ננסה להשיג זאת עבורכם ממאגרים אחרים. אם גם להם אין, ואתם ממש נעולים על השיר הזה, נוכל להכין פלייבק מקצועי ממש עבורכם..הפקת פלייבק חדש בהזמנה: נביא לאולפן נגנים מקצועיים ונבצע אותו וננגן אותו במיוחד בכדי שתוכלו לתת שיר בהזמנה. כרוך בתוספת תשלום בהתאם לסוג ולמורכבות הפלייבק.

האם בזמן ההקלטה ירוצו על מסך מילים של השיר כמו קריוקי? 

התשובה היא לא. בהקלטות מקצועיות באולפני הקלטה עומדים מול מיקרופון, ליד המיקרופון יש סטנד שבו שמים את הדפים עם המילים. צריך להדפיס את המילים בגודל קריא כדי שתוכלו לראות ממרחק של כמה סנטימטרים עד מטר ממכם. קחו בחשבון שבגלל שאין מילים רצות אתם צריכים לדעת מתי להכנס לשיר ומתי לסיים את המשפטים..בקריוקי יש לכם ספירה 1,2,3 מתי להתחיל, אל דאגה..באולפן הקלטות המפיק המוזיקלי יסמן לכם מתי להתחיל.

לחזור למשהו ספציפי?