שאלות & תשובות

לפניכם מס' שאלות ותשובות בנוגע להפקת שיר בהזמנה. יש לכם שאלות נוספות? אנו נשמח לענות!

איך אתם כותבים את השיר?

אנו שולחים לכם שאלות שתצטרכו למלא. אחרי שתמלאו את השאלות ונקבל את התשובות נכתוב את השיר על החוגג/ת שלכם. השיר יותאם ספציפית לתשובות שקיבלנו ולכן יתמקד בכל הדברים שאמרתם לנו. בזמן כתיבת השיר אנו מתאימים את השיר למוזיקה / פלייבק שביקשתם וכל המילים יותאמו לאותו סוג לחן ומלודיה.

אני לא יודע לשיר! אני צריך להיות זמר טוב בשביל להזמין?

לא! ממש לא! כל הרעיון של הקמת האתר והשירות "שיר בהזמנה" החל מהצורך של אנשים ליצור ולהפיק שירים לאירועים, גם בלי כישרון מוזיקלי. אנו כותבים עבורכם, אנו מקליטים עבורכם ואתם רק צריכים להעניק שיר במתנה לכל אירוע או פעילות. שיר בהזמנה מתאים לכל יכולת מוזיקלית, מכיוון שלא נדרשת ממכם האפשרות להקליט את השיר.
אם תרצו להקליט בעצמכם את השיר, אפשר, ואז תצטרכו להגיע לאולפן ההקלטות שלנו..אך במידה ואתם ממש חוששים מהקול שלכם, יש לכם אפשרות שזמרת הבית שלנו תקליט עבורכם.

חשוב לציין. אם אתם נהנים לשיר, אנו מזמינים אתכם לעשות כיף באולפן ולהעניק שיר בהזמנה בקולכם. גם אם אתם קצת מזייפים, כולם יעריכו את ההשקעה שלכם!

כמה מוקדם אני צריך להזמין שיר בהזמנה?

girlfriends 2089398 640 300x198 - שאלות & תשובות

אנו ממליצים לך להזמין בהקדם האפשרי ולא פחות מ-7 ימים מראש לפני האירוע. המומלץ זה שבועיים. ככל שתחכה לדקה ה-90 כך ייתכן שנהיה עמוסים ולא נוכל להתפנות לפרויקט שלך. אנו כמובן משתדלים להתאים את לוחות הזמנים שלנו בהתאם לכל הבקשות, כולל הבקשות הדחופות, אבל זה יהיה בהתאם לזמינות שלנו. הינכם מתבקשים לשים לב כי אנו איננו יכולים להבטיח את הזמנתכם עד שנקבל את התשלום המלא.

האם אני יכול לרכוש שוברי מתנה?

כן – אנחנו יכולים לשלוח לכם שוברי מתנה כדי לתת במתנה את השיר. נא לעשות זאת על ידי פנייה לכתובת liron1music@gmail.com  או להתקשר 054-5253673. השוברים שלנו תקפים למשך 12 חודשים.

מהי מדיניות הביטול שלכם?

דמי ביטול הינם 100 ש"ח בעקבות ביטול העסקה. בהתאם לתקנות הגנת הצרכן. לאחר קבלת תשלום, הסכום המלא אינו ניתן להחזרה.

איך אני יודע כי השיר יהיה טוב?

צוות אולפני לי-רון מיומנים מאוד בכל הנושא של כתיבת שיר לכל האירועים, שירים לכל הגילאים ולכל פעילות. כולם הוכשרו ונבדקו באמצעות אולפני לי-רון. כל הצוות שלנו יהיה בעל ידע רב לכתיבת השיר וגם להקלטת השיר. מוזמנים להתייעץ איתנו בנושא.

האם הצוות שלכם מכיל בסגל בנים / בנות?

כותבת השירים שלנו היא אישה, הזמרת שלנו היא אישה, הצלמת שלנו היא אישה, והמפיק המוזיקלי באולפן ההקלטות הוא גבר.

מה טווח הגילאים ששיר בהזמנה מכוון את השירים?

headphones 152341 640 220x300 - שאלות & תשובות

אנו מתמחים בהתאמה של כל שיר לכל צד בטווח הגילאים המדויק שתרצו לאירוע. אנו נבטיח כי השיר לא יהיה ילדותי מידי עבור בן אדם מבוגר ולא מתוחכם מידיי לילד קטן..אנו מתאימים את רמת הכתיבה והביצוע בהתאם לאירוע.

כמה דיסקים אנו מקבלים? האם אפשר להזמין דיסקים נוספים?

בעידן המודרני כבר פחות מתעסקים עם דיסקים..לכן אנו שולחים לכם קובץ MP3 דיגיטלי ישירות למייל שלכם. אם תרצו לקבל דיסק תוכלו להגיע אלינו לאולפן ההקלטות שנמצא ברמת גן ולקבל דיסק. באופן קבוע אנו שולחים קובץ דיגיטלי לדואר האלקטרוני וגם לוואטאפ למי שמעוניין. אם אתם מגיעים לאולפן ההקלטות בכדי להקליט את השיר בעצמכם תוכלו לקבל עד 3 עותקים בחינם. כל עותק נוסף על גבי הדיסק בעלות של 5 שקלים בלבד. אם תרצו לעשות קליפ בהזמנה תוכלו לקבל עד 2 דיסקים DVD + עד 2 דיסקים CD. ניתן להזמין עותקים נוספים בעת ביצוע ההזמנה או אפילו אחרי המסיבה..מומלץ לעשות מתנות גדולות עבור משפחה וחברים. אפשר גם להדפיס תמונה והקדשה על הדיסקים בתוספת תשלום.

אם אני יגיע אליכם להקלטה, אני מקליט רק שיר אחד?

כן, כמובן. אתה יכול להוסיף זמן להקלטת עוד שירים בכדי שתוכל להקליט יותר, אך קח בחשבון שזה לא פשוט להקליט כמה שירים ברציפות..הקול שלך מתעייף, אתה בעצמך מתעייף ולא נמצא באותה האנרגיה כמו בשיר הראשון, ולכן אתה לא תוכל להשקיע את אותו המאמץ בכדי להפוך את השיר ל-פיצוץ! אז אם אתה ממש רוצה..אנו ממליצים לפצל זאת ל-2 מפגשים שונים.

האם אתם מציעים סוגים אחרים של שירותי הקלטות בהזמנה?

כן אנו יכולים להקליט גם קריינות, שירים, פודקאסטים, ספרי אודיו, אקפלה, או כל סוג של דיבוב. אנו יכולים גם להקליט מוזיקאים, כלי נגינה, תקליטנים וסוגים אחרים של אמנים להופעות. אנו מציעים גם שירותי הקלטה לבתי ספר, מקהלות, פרויקטים לנוער ולקהילה, אירועים חד פעמיים וסדנאות וכן, שירים לעסקים וארגונים. אל תהסס להתקשר אלינו כדי לשוחח על הדרישות שלך בנושא ההקלטה.

האם על המשתתפים באירוע לשיר בעצמם?

לא, לא אם הם לא רוצים. הם יכולים לשיר יחד, בקבוצות קטנות או סולו, או שזמרת הבית שלנו תבצע ותקליט את השיר.

אני יכול לשלוח לכם מוזיקה שלי ושעליה תכתבו?

לא. השירות הוא רק על שירי קאבר. שירים שקיימים עם מילים ולחן, שרק את המילים אנו משנים לפי המלודיה.

האם נוכל למכור עותקים של המוצר הסופי שלנו?

כן, אתם יכולים, עם זאת, אם אתה רוצה למכור את ההקלטה תצטרכו לבקש רשות באקו"ם ולשלם תמלוגים כמובן.

אם מגיעים אליכם. איפה אפשר לחנות?

celebration 3165604 640 225x300 - שאלות & תשובות

אין לנו חניה פרטית אבל לא צריך לשלם על חנייה באיזור האולפן. יש חניה בצבע אפור ברחוב הרא"ה או גם באפור ברחוב משה דיין הסמוך.

אם אני מגיע להקלטה מה עליי להביא?

אתה רק צריך להביא את עצמך, אבל אתה יכול גם להביא תלבושות / בגדים להחלפה, אביזרים, שתייה & כיבוד.

האם משתתפים נוספים יכולים רק לצפות בהקלטות / בצילומים?

היינו מבקשים בחביבות כי רק עד 4 אנשים שלא מקליטים או מצטלמים יגיעו ויהיו נוכחים כי אם יגיעו יותר, יתחיל להיות צפוף וגם דבר זה יכול להסיח את הדעת או לעכב את סשן ההקלטות והצילומים.

כמה מוקדם צריך להגיע לפני ההקלטה?

אנא ודא כי כולם, כולל המשפחה המארחת, החברים והחברות, מגיעים מיד בזמן שעת ההקלטה המתוכננת – בבקשה לא להגיע מוקדם כי יש לנו עוד הקלטה לפניכם. בנוסף יש לנו הרבה משימות כדי להתכונן להקלטה שלך – כמו הכנת הפרויקט, בטיחות ונוחות. הינכם מתבקשים ליידע את האורחים / ההורים שלכם אם הם מגיעים מוקדם שצריך להמתין עד למועד ההתחלה.

מה יקרה אם נעשה שגיאות במהלך השירה?

אל תדאג אין לחץ, וזה הכל בסדר. גם זמרים מקצועיים לא מקליטים שיר בטייק אחד. אנו נעבוד אתכם, ותוכלו להקליט מחדש כל קטע אם יש צורך בכך. מפיק מוזיקלי יעבוד איתכם בצורה הדוקה וצמודה ויעזור לכם להישמע כמה שיותר טוב ויוסיף לכם מגוון אפקטים לקול. בסופו של דבר הוא יערוך את כל הטייקים שעשיתם וירכיב איתם את השיר שלכם.

אם נגיע להקלטה, יש אפשרות שיצלמו אותנו במצלמת סטילס מקצועית?

כן, יש לנו אפשרות לצלם אתכם..אנו נעמיד אתכם מול המיקרופון וניתן לכם להחזיק מגוון אביזרים מגניבים לצילומים כמו דרבוקה, חצוצרה, גיטרה וכו'..ולבסוף נעניק לכם 5-20 תמונות באיכות גבוהה אשר ניתנות לך על דיסק או ישירות לדואר האלקטרוי שלכם. שימו לב שאפשר גם להדפיס תמונה או מספר תמונות על גבי הדיסק.

האם ילדים קטנים או קשישים יכולים להצטרף?

כן, ואף רצוי. אנו מתאימים את ההקלטה בהתאם לצורכי המשתתפים.

האם אני יכול להביא עוגת יום הולדת ובלונים?

כן, כמובן. נא להביא צלחות, סכין, מזלגות / כפיות וכמובן מפיות. חובה להשאיר נקי ומסודר לאחר האכילה.

האם אתה מספק כל תלבושות כיף או אביזרים עבור האורחים צד ללבוש?

אולפני לי-רון יכולים לספק מבחר של אביזרים עבור המשתתפים שיוכלו להשתמש במהלך ההקלטה והצילומים. פאות, משקפיים ואביזרים מטופשים ומצחיקים יוכלו להיראות נהדר עבור כל תמונה מהאולפן ובמיוחד לצרכי וידאו קליפ! האורחים יכולים לבוא בלבוש מהודר או בתחפושות להקלטה אם הם רוצים אבל זה אופציונלי.

איזה סוג של שירים אני צריך לבחור לשיר?

אתה יכול לבחור כל שיר או סגנון של מוזיקה שאתה אוהב, וזה אפילו לא צריך להיות מזרחית. יש לנו עשרות אלפי פלייבקים בכל מיני סגנונות וז'אנרים. ניתן לבחור כמעט כל שיר שאתם אוהבים גם אם תרצו להקליט שירים ממחזות זמר או סרטי ילדים. ניתן גם להקליט שירים מקוריים משלך (ייתכן שתידרש זמן נוסף לחומר המקורי).

כיצד ניתן לבדוק אילו שירים זמינים כפלייבקים?

יש לנו ספריה ענקית של פלייבקים מקצועיים, אתה יכול לבדוק באתר שלנו או גם ביוטיוב, ואם השיר שלך זמין כפלייבק, אינסטרומנטל או גרסת קריוקי, אז אנחנו נוכל להשיג את זה להקלטה באיכות מקסימלית.

לחזור למשהו ספציפי?